Září 2011

Vítejte - The Vampire Club!

21. září 2011 v 17:24 | DelusH |  Site


Jsi fanda upírů a jejich mystického světa? Ano? Máš aspoň drobet fantazie a rád/a soutěžíš?
Tak to jsi tu správně ... vítej v The Vampire Club ...

Přihlaš se :) Tady se nudit nebudeš!
Pro podporu bych prosila zavěsit banner v podobě animace na Váš blog, aby jsme dosáhli velkého počtu fanoušků upířího světa :)

Děkuji .. Vaše DelusH :)

REGISTRATION

21. září 2011 v 17:13 | DelusH
REGISTRACE!

REGISTRACE DO CLUBU BUFFY, THE VAMPIRE SLAYER
1) Přezdívka
2) Blog
3) Mail
4) Oblíbená postava

Upír:
1) Jméno (vymyslete si jméno a příjmení)
2) Vzhled (popište jak vypadá)


REGISTRACE DO CLUBU THE VAMPIRE DIARIES
1) Přezdívka
2) Blog
3) Mail
4) Oblíbená postava

Upír:
1) Jméno (vymyslete si jméno a příjmení)
2) Vzhled (popište jak vypadá)


REGISTRACE DO CLUBU TWILIGHT SÁGA
1) Přezdívka
2) Blog
3) Mail
4) Oblíbená postava

Upír:
1) Jméno (vymyslete si jméno a příjmení)
2) Vzhled (popište jak vypadá)

Buffy, the vampire slayer

21. září 2011 v 17:04 | DelusH |  Buffy, the vampire slayer
Buffy, the vampire slayer - Buffy, přemožitelka upírů

O seriálu:
Vypráví příběh mladé dívky Buffy vyvolené osudem, aby bojovala proti silám zla, většinou s pomocí svého Pozorovatele a svých přátel, v originální verzi označovaných jako "Scoobies".

Děj se odehrává v Kalifornii ve fiktivním městě Sunnydale, jehož střední škola stojí přímo na Pekelné bráně (Hellmouth), která slouží jako spojení mezi naším světem a temnou říší démonů. Přítomnost brány také přitahuje do Sunnydale nejrůznější monstra a zloduchy.
Nejvíce se v seriálu objevují samozřejmě upíři , zpodobňovaní různými způsoby inspirovanými mýty, pověstmi i literaturou.


Zdroj: wikipedie

CLUB
Členové
Body
Společenská místnost

Twilight Sága

21. září 2011 v 16:55 | DelusH |  Twilight Saga

Twilight Sága - Stmívání Sága

O filmu:

Isabella (Bella) Marie Swan se stěhuje ze slunného Phoenixu do šedivého Forks, kde neustále prší. Její matka Renée se vdala za baseballového hráče druhé ligy - Phila Dwyera a chystají se hodně cestovat kvůli Philově baseballové kariéře. Bella se po X letech stěhuje zpět ke svému samotářskému otci Charliemu, který si neumí ani uvařit. Začíná zde chodit do školy a dostává od Charlieho dar na uvítanou - červený náklaďáček značky Chevy. Je sice starý a má ledacos za sebou, ale Bella si ho zamiluje.

The Vampire Diaries

21. září 2011 v 16:45 | DelusH |  The Vampire Diaries
The Vampire Diaries - Upíří deníky
O seriálu:
Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její patnáctiletý bratr Jeremy se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny , která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.

Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline i bývalý přítel Matt . Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem .

About The Vampire Club

21. září 2011 v 14:29 | DelusH |  About Club

Welcome :)

Vítejte na blogísku, který je kompletně celý zaměřený na upíří tématiku. V dnešní době se upíři vyskytují snad v každém seriálu či filmu .... Mají hodně fanoušků, proto jsem se rozhodla vytvořit ten club ... Jinak moje jméno je DelusH .... a budu Vás provádět tímhle clubem .. tak teď bychom si mohli říct o co, že tady půjde

Něco o clubu, jak jste si mohli všimnout ... jsou tu tzv. tři cluby ... The Vampire Diaries, Twilight Sága a Buffy, the vampire slayer.

REGISTROVAT SE MŮŽEŠ DO JEDNOHO NEBO DO VŠECH TŘÍ. ZÁLEŽÍ JEN A JEN NA TOBĚ. CO TI TO PŘINESE? V KAŽDÉM CLUBU SE BUDOU 1X AŽ 2X DO TÝDNE KONAT SOUTĚŽE NA DANÉ TÉMA CLUBU, DÍKY NIM ZÍSKÁŠ BODY PRO SEBE, ZA KTERÉ SI PAK MŮŽEŠ VYBRAT NĚJAKÉ GRAFICKÉ CENY, KTERÉ ZDE BUDOU NA VÝBĚR (DLE PŘÁNÍ) + BODY POTŘEBUJEŠ K TOMU, ABYS POSÍLIL/A SVÉHO UPÍRA, KTERÉHO SI ZDE VYBUDUJEŠ. (VÍCE INFO DOLE↓)
JEDNOU ZA 14 DNÍ SE BUDE KONAT HRA - NA DANÉ TÉMA, KDE BUDEŠ SE SVÝM UPÍREM HRÁT ...

O HŘE VÁM VŽDY NAPÍŠU INFO TAK 5 DNÍ PŘEDEM ... VĚTŠINOU BY TO MĚLO BÝT O VÍKENDU